Świadectwa - grupa PM Wolsztyn

mswiadNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Chciałbym podzielić się z Wami Świadectwem mojego życia. Kochani Jestem Chrześcijaninem!

Czytaj więcej...

mswiadNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Pragnę podzielić się z Wami świadectwem mojego życia. Mojej drogi, u boku Pana; od smutku, rozpaczy, do wewnętrznego uzdrowienia i "żywej" wiary.

Czytaj więcej...

mswiadKochani, do napisania świadectwa zostałam „popychana” przez Pana Boga już od dawna, ale „broniłam się rękami i nogami”. Dziś nie wytrzymałam. Dziś wbrew wszystkiemu i wszystkim chcę mówić o Miłości mojego życia. Bo kiedy mój świat się rozpadał, kiedy zabrakło światła dla rozbicia ciemności spotkałam Jezusa…

Czytaj więcej...

mswiadSzczęść Boże! Chciałabym się podzielić moim przeżyciem po Mszy św. z dnia 2 stycznia. Czekałam na tę Mszę bardzo długo, a właściwie to 6 miesięcy. Próbowałam i kombinowałam żeby dojechać na nią z moją rodziną, ponieważ mieszkam od 20 lat w Niemczech i musieliśmy pokonać 600 km. Na drodze stawały różne problemy.

Czytaj więcej...

mswiadPragnę rozpocząć swoje świadectwo od głębokiego PRZEPRASZAM dla Jezusa. Zanim zaświadczę o Jego działaniu chcę publicznie wyznać, że parokrotnie do tej chwili Jezus dawał mi do zrozumienia abym napisał świadectwo. Nie wiem dlaczego dopiero dziś spisuję to czego doświadczyłem, pomimo tego, że Jezus przypominał mi o tym co najmniej dwukrotnie.

Czytaj więcej...

mswiad

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Był 3 stycznia 2013 roku. Przeddzień tak bardzo oczekiwanych rekolekcji. Pierwszych rekolekcji inicjujących Wspólnotę Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie. A my na oddziale dziecięcym z naszą 2,5 letnią córką Mają czekamy na decyzję lekarza czy czeka nas hospitalizacja – diagnoza: przewlekłe zapalenie oskrzeli.

Czytaj więcej...

mswiad

Szczęść Boże! Dzień dobry! Chciałbym podzielić się z Wami dobrą nowiną – Jezus żyje i działa z mocą! Postanowiłem opisać w skrócie to czego ostatnio mocno doświadczyłem – Miłosierdzia Bożego.

Czytaj więcej...

mswiad

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Myślę, że moje imię nie ma tutaj znaczenia. Jestem nastolatką i chodzę do gimnazjum. Nie potrafię podać dnia ani nawet miesiąca, w którym się nawróciłam. Nie jestem pewna ale był to chyba 2008 rok i wiem, że to zasługa mojej przyjaciółki i Cioci. To one pomogły spotkać mi Pana Boga i także moje panie katechetki.

Czytaj więcej...

mswiad

Pokój i dobro! Miałam dwa problemy: 1) brak pracy i czarna wizja przyszłości (w wieku 55 lat trudno o pracę). W związku z tym od miesiąca żyłam (delikatnie mówiąc) w przygnębieniu. 2) od trzech miesięcy miałam nawrót reumatyzmu w kolanie (bolało mnie i miałam bardzo ograniczoną ruchomość w tym stawie).

Czytaj więcej...

mswiad

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Basia i chcę się podzielić moim świadectwem wiary. W jaki sposób Bóg działa w moim życiu. Chciałabym, aby przeczytał to każdy kto nie wierzy w Miłosierną Miłość, jaką ma Bóg dla każdej istoty na tej ziemi i to taką samą, bez względu na zasługi, czy popełnione grzechy.

Czytaj więcej...

mswiad

Dzień dobry, Szczęść Boże! Na wstępie przepraszam, że tak długo czekałam z tym listem, ale brakowało mi odwagi by podzielić się tym co przeżyłam. Kiedy przeczytałam historie innych na Waszej stronie postanowiłam napisać swoją.

Czytaj więcej...

mswiadOgłoszenia parafialne brzmiały świetnie. Rekolekcje, misjonarze świeccy z Brazylii, trzy dni nauk, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie… Super! Radość jednak trwała bardzo krótko, bo tylko do momentu ogłoszenia daty rekolekcji. No nie! 5 stycznia… gorszego terminu nie mogli wybrać.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie