Pozostałe świadectwa

mswiad

Jestem żoną i matką troje dzieci. Chcę opowiedzieć świadectwo z ostatnich wydarzeń życia.

Czytaj więcej...

mswiadMam na imię Ania, niedługo kończę 29 lat. Od 7 lat jestem mężatką. Po zawarciu związku małżeńskiego zapragnęłam mieć dziecko. Choroba żołądka zmusiła mnie do odłożenia tej decyzji na inny czas. Lekarz stwierdził, że mam reflux żołądkowo-przełykowy. Mimo wszystko nadal pragnęłam mieć dziecko. Gdy podleczyłam się, na nowo zaczęliśmy starać się o potomstwo.

Czytaj więcej...

mswiadPierwszy raz na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie w Buku byłam w czerwcu 2011 roku podczas wizyty ojca Antonello. Potem przyjeżdżaliśmy z mężem prawie co miesiąc.

Czytaj więcej...

mswiadWydawało mi się, że 24 maja 2011r. będzie dniem, jak każdy inny. Rano byłem na uczelni, a później pomagałem tacie w stajni. Na wieczór zaplanowałem spotkanie ze znajomymi. Niestety... jedna, krótka chwila zmieniła wszystko...

Czytaj więcej...

mswiadNazywam się Marek Giertych i chciałbym przedstawić swoje świadectwo wzrostu wiary a może nawet jej odzyskania w wyniku przystąpienia do Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia przy parafii w Buku.

Czytaj więcej...

mswiadZe wspólnotą Przymierza Miłosierdzia jestem związana prawie od początku jej obecności w naszej parafii. Dzięki Przymierzu Miłosierdzia, przez obecność Ducha Świętego, spotkałam żywego Pan Jezusa. Duch Święty sprawił, że moja modlitwa stała się dialogiem z ukochanym Ojcem, a Pismo Święte ulubioną i ważna lekturą codzienną.

Czytaj więcej...

mswiad

Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników" ( Łk 5,31 ). Moje cudowne nawrócenie, spotkałem Jezusa, modlitwa czyni cuda. Wolą Bożą dla mnie jest moja świętość, moim bogactwem jest być w sercu bliźniego.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie