Wydarzenia

Msza Św. o uzdrowienie
I czwarek m-ca 19:30
Formacja - katecheza
II czwarek m-ca 19:30
Modlitwa wstawiennicza
III czwarek m-ca 19:30
Wieczór Uwielbienia
IV czwarek m-ca 19:30

________________________

Spotykamy się
w kościele parafialnym
Wolsztyn, ul. Komorowska 3

Adoracja

ador

Adoracja Wspólnotowa

 poniedziałki

19:30
(poza Szkołą Biblijną)

jufam

Adoracja Indywidulna

 pon. - sob. 

8:00 - 18:00

(Kaplica Adoracji)

Skrzynka intencji

email

Obraz

mama200

Ogłoszenia

633 miniJuż po raz II wspólnota SHALOM (z parafii Farnej w Wolsztynie) oraz Przymierze Miłosierdzia (przy parafii św. Józefa w Wolsztynie) zapraszają w szczególności wszystkich mieszkańców Wolsztyna i okolic na wyjątkowe wydarzenie w mieście. W święto Bożego Ciała na wzór innych miast w Polsce (Rzeszów, Opole, Lublin, Warszawa, Kraków, Białystok, Mysłowice, Wrocław, Tarnowskie Góry, Katowice, Inowrocław, Rumia itd...) pragniemy zaprosić każdą i każdego z Was do wspólnego uwielbienia, dziękczynienia, oddania Bogu Chwały poprzez muzykę, śpiew i modlitwę. ZAPRASZAMY na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 15-go czerwca w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Wolsztynie. Czuj się zaproszony i oddaj Bogu Cześć! "Bądźmy razem w sercu Boga". Do zobaczenia.

Jak było w ubiegłym roku można posłuchać i obejrzeć na razemwsercuboga.pl

Czytaj więcej...

Duchmini Parafia Św. Józefa oraz Przymierze Miłosierdzia zapraszają na czuwanie w wigilę święta Zesłania Ducha Św. Sobota 2-go czerwca 2017r, godz. 19:30. Czuj się zaproszony... Przyjdź.

Czytaj więcej...

maj17miniInformujemy, że w dniu 4 maja  2017 r. odbędzie się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Msza rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie (ul. Komorowska 3).


Zachęcamy do przygotowania się modlitwą do Ducha Św. oraz sakramentem pojednania przed przyjazdem na Mszę Św. Prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców Mszy Św.
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Św. jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

megInformujemy, że najbliższe spotkanie czwartkowe zostało przesunięte na piątek 20-go stycznia godz. 19.30.

Czytaj więcej...

msza09miniInformujemy, że w dniu 1 września   2016 r. odbędzie się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Msza rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie (ul. Komorowska 3).

Czytaj więcej...

megInformujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu odbędą się Msze Św. z modlitwą o uzdrownie duszy i ciała w pierwsze czwartki miesiąca (jak zawsze), natomiast pozostałe spotkania będą zawieszone do września. Wszystkim życzymy udanych urlopów, wakacji, wyjazdów - jednym słowem: odpoczynku w obecności Ducha Św. i najbliższych. Do zobaczenia we wrześniu.

msza6miniInformujemy, że w dniu 9 czerwca  2016 r. odbędzie się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Msza rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie (ul. Komorowska 3).

Czytaj więcej...

633 miniWspólnota SHALOM (z parafii Farnej w Wolsztynie) oraz Przymierze Miłosierdzia (przy parafii św. Józefa w Wolsztynie) zapraszają w szczególności wszystkich mieszkańców Wolsztyna i okolic na wyjątkowe wydarzenie w mieście. W święto Bożego Ciała na wzór innych miast w Polsce (Rzeszów, Opole, itd...) pragniemy zaprosić każdą i każdego z Was do wspólnego uwielbienia, dziękczynienia, oddania Bogu Chwały poprzez muzykę, śpiew i modlitwę. ZAPRASZAMY na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 26-go maja w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Wolsztynie. Czuj się zaproszony i oddaj Bogu Cześć! "Bądźmy razem w sercu Boga". Do zobaczenia.

Czytaj więcej...

maciek miniPogrzeb Maćka Dury - kazanie, ks. Michał Olszewski SCJ (audio)

"Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem."
Porzegnaliśmy naszego BRATA, przyjaciela, nauczyciela...
Odpoczywaj w pokoju wiecznym... Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

05majminiInformujemy, że w dniu 5 maja  2016 r. odbędzie się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Msza rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie (ul. Komorowska 3).

Zachęcamy do przygotowania się modlitwą do Ducha Św. oraz sakramentem pojednania przed przyjazdem na Mszę Św. Prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców Mszy Św.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Św. jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

04 Msza mInformujemy, że w dniu 7 kwietnia  2016 r. odbędzie się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Msza rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie (ul. Komorowska 3).

Czytaj więcej...

swietoMiłosierdzie Boże - dział formacyjny. Dzięki życzliwości Siostry Elżbiety Siepak ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, która jest Rzecznikiem prasowym zgromadzenia powstał dodatkowy dział na naszej stronie. W zakładce Formacja/Miłosierdzie Boże  zamieściliśmy najważniejsze informacje, modlitwy i sposoby dotyczące, jak napisała s. Elżbieta: "poprawnego szerzenia orędzia Miłosierdzia, a w tym kultu Miłosierdzia Bożego w formach, jakie przekazała św. Faustyna." Gorąco dziękujemy Siostrze Elżbiecie oraz całemu Zgromadzeniu za zgodę na publikację materiałów, które pochodzą z serwisu internetowgo zgromadzenia pod adresem:www.faustyna.pl, Bóg zapłać.

Czytaj więcej...

szkola miniSpotkanie Szkoły Biblijnej 4 IV 2016r.

Serdecznie zapraszamy na (10-te) spotkanie Szkoły Biblijenj, które odbędzie się w poniedziałek 4-go kwietnia o godz. 19.30 w kościele parafialnym pw. Św. Józefa. Czuj się zaproszony... Przyjdź. Serdeczenie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w szkole Jezusa.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie