Bóg ukryty w znakach, na ulicach nowoczesnego miasta i przenikający naszą rzeczywistość. Pierwszy symbol, w którym odkrywamy Boga w Jego słowie. Bóg mówi do nas w nowoczesnym świecie. Zobacz, w jaki sposób!

Część 1: Słowo Boże

 

Część 2: Sakramenty

Zabiegamy o różne ubezpieczenia, walczymy o dziwacznie pojęte bezpieczeństwo. A co z naszym wnętrzem? Co z duszą? Bóg dba o nas, daje nam pakiet niezawodnego ubezpieczenia. Nie wierzycie? Posłuchajcie!

 

Część 3: Spowiedź

Kolejny dzień, kolejny znak. Dziś o Bożej Miłości ukrytej w znaku zawracania, dziś o sakramencie spowiedzi. O wielkim darze Bożego serca. Nie bójmy się zawracać, nie bójmy się innej drogi, nie bójmy się spowiedzi. Posłuchajcie zapraszamy!

 

Część 4: Modlitwa

Kolejny odcinek, który pod szyldem apteki obnaża Bożą obecność. Modlitwa, która jest dla nas jak witaminy, jak lekarstwo, które leczy nasze duchowe choroby i podtrzymuje naszą duchową formę. Posłuchajcie i sami zacznijcie intensywnie zażywać owe suplementy duchowej diety chrześcijan.!

 

Część 5: Euacharystia

Spotykamy się po raz piąty. Dziś o kolejnym znaku, o Eucharystii. Czy wierzysz, że Eucharystia to żywy Bóg? czy karmisz się tym pokarmem z nieba? Czy wierzysz, że to nie tyle konieczność, co dar? Zapraszamy!

 

Część 6: Kościół

To kolejne nasze spotkanie, ostatnie. Następny znak. Kościół, miejsce naszego wspólnego spotkania . Miejsce Boga i nasze miejsce. Czym jest dla mnie Kościół? Budynkiem? Wspólnotą? Czym dla mnie jest ten znak? Zapraszamy, posłuchajcie.

 Więcej rekolekcji na profeto.pl


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie