Gość Dzień Dobry TVN ojciec Antonello Cadeddu, misjonarz pochodzący z Włoch, od lat mieszka i działa w Brazylii. Tam, 15 lat temu założył Wspólnotę Przymierza Miłosierdzia, która opiekuje się osobami chorymi i samotnymi. Na spotkania wspólnoty przychodzą tysiące osób i w ich trakcie zdarzają się cudowne uzdrowienia. Skąd w ojcu Cadeddu moc uzdrawiania? Dlaczego pod wpływem jego dotyku ludzie upadają?

 

 

Korzystając z okazji zapraszamy do obejrzenia pozostałych materiałów filmowych dostępnych na stronie pod zakładką Materiały, a w niej między innymi:

 

64-miniaturkaCudowna moc charyzmatyków

W programie Dzień Dobry TVN swoją historię opowiedzieli nam ojciec Antonello Cadeddu i Enrique Porcu, dwaj katoliccy misjonarze, którzy pełnią swą posługę w najniebezpieczniejszych dzielnicach Brazylii.

 

 

65-miniaturkaNie przeszkadzać Bogu

Polskę odwiedzili dwaj niezwykli księża, ojcowie Antonello i Enrique, Włosi, pracujący w Brazylii, którzy słyną z tego, że mają charyzmat uzdrawiania. Na Mszach Św. odprawianych przez nich po prostu dzieją się cuda.Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie