Filmy

Msza Św. ks. Roman SmółkowskiZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która odbyła się w dniu 2 II 2017 r.
Homilia i adoracja prowadzona przez ks. Romana Smółkowskiego (opiekuna duchownego grupy w Wolsztynie)

Czytaj więcej...

572 mini ddtvnAGość Dzień Dobry TVN ojciec Antonello Cadeddu, misjonarz pochodzący z Włoch, od lat mieszka i działa w Brazylii. Tam, 15 lat temu założył Wspólnotę Przymierza Miłosierdzia, która opiekuje się osobami chorymi i samotnymi. Na spotkania wspólnoty przychodzą tysiące osób i w ich trakcie zdarzają się cudowne uzdrowienia. Skąd w ojcu Cadeddu moc uzdrawiania? Dlaczego pod wpływem jego dotyku ludzie upadają?

Czytaj więcej...

28-miniaturka„Duch” to film przedstawiający działanie Ducha Świętego w dzisiejszym Kościele. Mówienie językami, uzdrowienia i uwolnienia to rzeczywistość, którą pierwsi chrześcijanie żyli na co dzień.

Czytaj więcej...

388-miniaturkaZapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia misję i charyzmat wspólnoty Przymierze Miłsierdzia w Polsce. Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim praca z ubogimi i ewangelizacja. Swoją tożsamość odnajduje w Słowie Życia: „Duch Pana Boga nade mną..." (Iz 61,1nn).

Czytaj więcej...

65-miniaturkaPolskę odwiedzili dwaj niezwykli księża, ojcowie Antonello i Enrique, Włosi, pracujący w Brazylii, którzy słyną z tego, że mają charyzmat uzdrawiania. Na Mszach Św. odprawianych przez nich po prostu dzieją się cuda.

Czytaj więcej...

64-miniaturkaW programie Dzień Dobry TVN swoją historię opowiedzieli nam ojciec Antonello Cadeddu i Enrique Porcu, dwaj katoliccy misjonarze, którzy pełnią swą posługę w najniebezpieczniejszych dzielnicach Brazylii.

Czytaj więcej...

460-miniaturkaZachęcamy do obejrzenia wywiadów przeprowadzonych z o. Antonello oraz o. Enrique, a także z misjonarzami ze wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Czytaj więcej...

72-miniaturka"Ocaleni" to trzy historie, trzech powrotów ze śmierci do życia. Firma Raj Media wyprodukowała program w którym Radosław Pazura, Jan Budziaszek i Ireneusz Dudek opowiadają Agnieszce Porzezińskiej o cudzie nawrócenia, o dramacie grzechu i o sile sakramentów.

Czytaj więcej...

66-miniaturkaW dniach 28-31 lipca 2012 r. w Kostrzynie nad Odrą odbył się Pierwszy Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. Podczas tego wydarzenia Ojcowie Henrique Porcu oraz Antonello Cededdu wygłosili swoje konferencje.

Czytaj więcej...

70-miniaturkaW maju 2009 r. na Jasnej Górze odbył się Kongres odnowy charyzmatycznej z udziałem ojca Antonello Caddedu oraz ojca Henrique Porcu.

Czytaj więcej...

67-miniaturkaW dniu 3 czerwca 2011 r. w Buku miał miejsce pierwszy zjazd wspólnot Przymierze Miłosierdzia. W wydarzeniu uczestniczył jeden z założycieli wspólnoty - ojciec Antonello Cadeddu. Poniższe materiały przedstawiają Mszę Św. o uzdrowienie odprawioną w czasie zjazdu w Buku.

Czytaj więcej...

69-miniaturkaW dniach 12-13 czerwca 2010 r. w Warszawie odbył się Kongres ewangelizacyjny z udziałem ojców: Antonello Caddedu oraz Henrique Porcu.

Czytaj więcej...

68-miniaturkaW dniach 1-2 październik 2010 r. w Buku odbyło się wydarzenie "Czas łaski", które prowadzili dwaj świeccy misjonarze ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia: Rafael oraz Paulo Rafael. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie