Materiały

ks. Jan FrąckowiakZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej na Mszy Św. niedzielnej, która odbyła się w dniu 5 II 2017 r.
Homilię wygłosił ks. dr Jan Frąckowiak (były wikary i przyjaciel wspólnoty parafialnej św. Józefa w Wolsztynie)

Czytaj więcej...

Msza Św. ks. Roman SmółkowskiZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która odbyła się w dniu 2 II 2017 r.
Homilia i adoracja prowadzona przez ks. Romana Smółkowskiego (opiekuna duchownego grupy w Wolsztynie)

Czytaj więcej...

605 msza01mZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Romana Smółkowskiego (Opiekuna Duchownego grupy w Wolsztynie) na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w dniu 9 VI 2016 r.

Czytaj więcej...

633 miniZapraszamy do wysłuchania nagrania z Koncertu Chwały, który odbył się dnia 26 maja 2016 r.

Wspólnota SHALOM (z parafii Farnej w Wolsztynie) oraz Przymierze Miłosierdzia (przy parafii św. Józefa w Wolsztynie) zorganizowały w Święto Bożego Ciała na wzór innych miast w Polsce (Rzeszów, Opole, itd...) wieczór uwielbienia, dziękczynienia, oddania Bogu Chwały poprzez muzykę, śpiew i modlitwę. Koncert odbył się 26-go maja w Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Wolsztynie.

Czytaj więcej...

DuchminiZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Romana Smółkowskiego (Opiekuna Duchownego grupy w Wolsztynie) na Mszy św. w Wigilię Święta Zesłania Ducha Świętego - 14 V 2016 r.

Czytaj więcej...

605 msza01mZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Romana Smółkowskiego (Opiekuna Duchownego grupy w Wolsztynie) na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w dniu 5 V 2016 r.

Czytaj więcej...

619krzyzDla wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą dziś adorować przy Grobie Pańskim w świątyni, zamieszczamy materiały, które pozwolą na przeżycie indywidulanego czuwania. Dołączamy teksty do medytacji oraz archiwalne nagranie muzycznego czuwania wielkopiątkowego prowadzonego przez scholę parafialną pw. św. Józefa w Wolsztynie (audio).

Czytaj więcej...

605 msza01mZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Romana Smółkowskiego (Opiekuna Duchownego grupy w Wolsztynie) na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w dniu 6 IV 2016 r.

Czytaj więcej...

Wieczor2016miniZapraszamy do wysłuchania nagrania z czuwania przed Świętem Miłosierdzia Bożego, które odbyło się w sobotę 2-go kwietnia, w wieczór bezpośrednio poprzedzający Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

Czytaj więcej...

postmini"Post zanosi nas do Boga. Zapomnijmy o nas samych i patrzmy w górę."
Jak ważną sprawą jest post możemy przeczytać w Ewangelii, a dodatkowo zamieszczamy materiał dźwiękowy, w którym założyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia o. Antonello Cadeddu wyjaśnia siłę płynącą z własnych wyrzeczeń.

Czytaj więcej...

Msza Św. ks. Roman SmółkowskiZapraszamy do wysłuchania całego nagrania z Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która odbyła się w dniu 4 II 2016 r.
Homilia i adoracja prowadzona przez ks. Romana Smółkowskiego (opiekuna duchownego grupy w Wolsztynie)

Czytaj więcej...

605 msza01mZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Romana Smółkowskiego (Opiekuna Duchownego grupy w Wolsztynie) na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w dniu 7 I 2016 r.

Czytaj więcej...

405 miniaturkaZapraszamy do wysłuchania homilii wygłoszonej przez ks. Zbigniewa Tartaka na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w dniu 5 XI 2015 r.

Czytaj więcej...


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie