Menu galeria

Misericordia Fest to czas świętowania, kiedy raz w roku, w jedno miejsce zjeżdżają się członkowie wszystkich grup z kraju aby spotkać się z ojcami Enrico i Antonello, z misjonarzami i wspólnie całą rodziną Przymierza Miłosierdzia uwielbiać Pana. Podczas tego zjazdu jest też moment bardzo wyniosły, uroczysty i szczególny, którym jest uroczysta Msza Św. a po niej moment składania przyrzeczeń członków wspólnoty.

W drodze do Białegostoku - Sokółka (piątek)

konf1 1W drodze do Białegostoku odwiedziliśmy sanktuarium w Sokółce, gdzie w październiku 2008 roku, doszło do największego cudu eucharystycznego naszych czasów. Konsekrowana hostia, upuszczona przypadkowo na ziemię, po kilku dniach w niewytłumaczalny sposób zamieniła się we fragment ludzkiego ciała. Wraz z grupą bukowską uczestniczyliśmy we wspólnotowej Mszy św. oraz adorowaliśmy Ciało Pana Jezusa.

Misericordia Fest 2013 - Białystok (sobota)

konf1 1

Święto Miłosierdzia rozpoczęło się w sobotę 25-go maja ok. godz. 9.00. w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia. „Misericordia Fest” zgromadziło w Białymstoku gości z kilku miast Polski: Warszawy, Szczecina, Buku, Czarnkowa, Wolsztyna.

 

Misericordia Fest 2013 - Białystok (niedziela)

msza2

W drugim dniu spotkania (26-go maja), ojcowie Enrique i Antonello przypominali zgromadzonym o „szaleństwie Boga do Jego dzieci, czyli nas samych: ludzi”. „Chociaż nie jesteśmy w stanie odwdzięczyć się Panu za wszystko co dla nas czyni, to jednak możemy być szaleni na Jego Chwałę tym, co czynimy na co dzień, tym jak żyjemy. Czerpiąc z Jego niezmierzonego źródła Miłości możemy być szalonymi w obdarowywaniu miłością świata” - podkreślali.


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Wolsztyn
Copyright © 2013-2017 Przymierze Miłosierdzia w Wolsztynie